بهترین سشوار پرومکس خانگی

بهترین سشوار پرومکس خانگی

اگر بخواهید یک براشینگ حرفه ای را انجام دهید نیاز دارید که از یک ابزار مناسب به جهت این کار استفاده نمایید. سشوار یکی از وسایلی است که از قدیم برای خشک کردن مو از آن استفاده می شده است. و برای حالت دادن به مو کاربرد فراوانی دارد. و در حال حاضر در خانه و آرایشگاه ها یکی از وسایل مورد نیاز و ضروری می باشد. و با استفاده از سشوار حالت های زیبا و بسیار جذاب به مو داده می شود که این کار را با حرارت مناسبی که تولید می کند انجام می دهد.

 

بهترین سشوار پرومکس خانگی

یکی از موارد بسیار مهم انتخاب یک سشوار مناسب و کاربردی می باشد. در کل سشوارها به دو دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول سشوارهای خانگی هستند و دسته دوم سشوارهای حرفه ای می باشند. اما شما باید بدانید که چه انتظاری از سشوار دارید و برای چه مصارفی می خواهید از آن استفاده کنید. اگر می خواهید در خانه و سفر از سشوار استفاده کنید باید سشوار خانگی را انتخاب نمایید و اگر در سالن های آرایشی قصد استفاده از سشوار را دارید بهترین گزینه سشوار حرفه ای است. شما می توانید از سشوارهای حرفه ای هم در خانه استفاده نمایید. اگر زیاد در منزل از سشوار استفاده می کنید و حالت دادن به مو برای شا خیلی اهمیت دارد سشوار حرفه ای انتخاب بسیار مناسبی می باشد. لازم است بدانید قدرت سشوار خانگی زیر ۲۰۰۰ وات است و قدرتی که سشوار حرفه ای دارد بالای ۲۰۰۰ وات می باشد.

 

معرفی سشوارهای پرومکس خانگی

ما در این قسمت به بررسی ۱۱ مدل سشوار عالی می پردازیم و آنها را خدمت شما معرفی می کنیم تا برای خرید بهترین انتخاب را داشته باشید. در حال حاضر یکی از بهترین و قویترین سشوارهای موجود در بازار برند پرومکس می باشد. که کاربرد خیلی زیادی در مصارف خانگی و آرایشگاهی دارد. و با توجه به قیمت مناسبی که دارد و همچنین داشتن اصالت کالا و تضمین کیفیت از مزیت های خیلی عالی این سشوار پر قدرت است. ما در این مطلب بهترین نمونه های سشوار پرومکس را خدمت شما معرفی می کنیم.

 

پرومکس خانگی مدل ۱۵۰۰F

۱۵۰۰F یک سشوار خوب و بسیار مناسب مسافرتی است. این سشوار به دلیل اینکه دسته تاشونده دارد حجم فضای کمی را اشغال کرده و در داخل ساک سفری و کیف به راحتی جا می شود. قدرتی که این سشوار خانگی و مسافرتی دارد زیر ۱۵۰۰ وات می باشد. یکی از مواردی که بسیار جالب توجه است رنگ زیبای این سشوار است که در رنگ های مختلف موجود است. مزیت دیگر این سشوار کوچک این است که به راحتی خراب نمی شود و جنس بسیار خوبی دارد.

 

پرومکس خانگی مدل Lx1600

Lx1600 مانند ۱۵۰۰F یک شباهت بسیار جالب دارد و آن حالت تاشو بودن و سبکی وزن این سشوار است. که همانند مورد قبلی برای کار در خانه و رفتن به سفر بسیار مناسب می باشد. قدرت این سشوار خانگی هم ۱۶۰۰ وات می باشد که تقریبا ۱۰۰ وات از سشوار مدل ۱۵۰۰f بیشتر است. کلید های کنترل که در روی این دستگاه قرار داده شد بسیار جالب توجه است. شرکت پرومکس در این مدل سشوار خود از کلید چهار حالت در روی دستگاه برای روشن کردن و خاموش کردن و تنظیم میزان قدرت درجه حرارت استفاده کرده است. و در جایی  این کلید قرار داده شده که بسیار دسترسی به آن راحت بوده و پشت دسته سشوار است.

 

پرومکس خانگی مدل ۶۲۲۰D

۶۲۲۰D با توجه به قدرت بیشتری که نسبت به دو تا سشوار قبلی دارد که ۲۲۰۰ وات می باشد، می توان این سشوار را در دسته سشوار‌های نیمه حرفه ای قرار داد. وقتی قدرت سشوار بالای ۲۰۰۰ وات باشد از دسته سشوار های خانگی خارج می شود و جزو سشوارهای نیمه حرفه ای  و حرفه ای قرار می گیرد. مزیتی که این سشوار پر قدرت دارد به غیر از متمرکز کننده حرارت دستگاه مجهز به یک سیستم دیسپانسر شده است. که انتخاب را راحت تر می کند. دکمه باد سرد کننده لحضه ای که در دستگاه سشوار پرومکس خانگی مدل ۶۲۲۰D در نظر گرفته شده است در سشوار های حرفه ای هم به کار برده شده و برای این که حالت تثبیت کننده در آرایش مو به کار برده می شود.

 

پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۰۰

سشوار مدل ۷۲۰۰ از قدرت ۲۰۰۰ وات برخوردار است. در سشوار های خانگی از موتور DC استفاده شده و این توان بسیار مناسب است. در سشوار های حرفه ای از موتور AC  استفاده شده که توان خیلی بالایی دارند و برای مصارف طولانی مدت ساخته شده اند. توان ۲۰۰۰ وات به بالا در موتورهای AC طراحی شده پس بنابراین این سشوار از موتور AC برخوردار است که بسیار حائز اهمیت است. داشتن سه متمرکز کننده حرارت و همچنین مجهز بودن به یه ژنراتور تولید کننده یون منفی که از به وجود آمدن الکتریسته ساکن جلوگیری کند نقطه قوت این سشوار می باشد. این سشوار دو تا فیلتر دارد و سه حالت حرارت  و دو حالت سرعت بر روی آن طراحی شده است.

 

سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۴۳۳

این مدل سشوار ۷۴۳۳  از توانایی قدرت ۲۳۰۰ واتی برخوردا است که یکی از موارد بسیار مهم این دستگاه طراحی ارگونومیکی آن است که بسیار کار با آن راحت و آسان خواهد بود. سبکی وزن این سشوار با توجه به قدرت بالایی که دارد بسیار مهم است. از مزیت های بی نظیر این سشوار بلند بودن سیم برق آن که حدود ۳ متر است و داشتن دو متمرکز کننده درجه حرارت و قوی بودن موتور آن از موارد مهم در انتخاب این دستگاه در جهت خرید آن است.

 

پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۳۰R

سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۲۳۰R با داشتن موتور بسیار قوی حرفه ای از نوع AC و توان ۲۳۰۰ واتی یکی دیگر از محصولات بسیار پر قدرت شرکت پرومکس است. این سشوار که برای سالن های آرایش و زیبایی هم بسیار مورد استفاد قرار می گیرد می تواند سرعت خشک کردن مو و حالت دادن موها را بسیار تسریع داده و کار با آن در مدت زمان طولانی اصلا صدمه به سشوار وارد نمی کند. داشتن سیم ۳ متری برق هم و همچنین فناوری تولید یون و دارا بودن سه متمرکز کننده هوا در افزایش فروش و محبوبیت این دستگاه بسیار تاثیرگذار بوده است.

 

پرومکس حرفه ای مدل ۷۲۴۰

پرومکس ۷۲۴۰ که قدرتی بیشتر از مدل ۷۲۳۰R دارد با توان ۲۴۰۰ وات و نوع موتور AC توانسته بسیار قوی تر عمل کند. این نمونه سشوار پرومکس هم دارای ژنراتور تولید یون می باشد. این ژنراتور تولید کننده یون برای اینکه از وز شدن مو و ایجاد الکتریسیته جلوگیری کند کاربرد دارد. این سشوار ۷۲۴۰ با سرعت دو حالته و سه حالت حرارت و متمرکز کننده حرارت می تواند یک انتخاب درست و اصولی باشد.

 

پرومکس حرفه ای مدل ۷۸۴۲

سشوار پرومکس مدل ۷۸۴۲ موتوری ۲۰۰۰ وات با موتور AC دارد. مجهز بودن این سشوار به موتور با طول عمر بالا باعث شده که در دسته سشوارهای حرفه ای و پرکاربرد به شمار برود. سرعت باد این سشوار در دو حالت متوسط و زیاد در نظر گرفته شده است. داشتن سیم بلند برق و  دو حالت سرعت و سه حالت حرارتی و دارا بودن دکمه باد سرد و طرح ارگونومیکی که دارد می تواند در سالن های آرایشی و استفاده در منزل بسیار مناسب باشد. سشوارهای حرفه ای هرچقدر سیم بلندتری داشته باشند کار با آنها راحت تر خواهد بود.

 

پرومکس حرفه ای مدل ۷۸۶۵

سشوار مدل ۷۸۶۵ یک از نمونه های بسیار متفاوت و زیبا در بین سشوارهای حرفه ای می باشد. با توجه به قدرت موتور بالای که این سشوار دارد که حدود ۲۵۰۰ وات است و با موتور حرفه ای AC به یک انتخاب بسیار شگفت انگیز مبدل شده است. پرومکس مدل ۷۸۶۵ یک سشوار کاملا حرفه ای است که برای براشینگ حرفه ای ساخته شده است و اختلاف زیادی از نظر قیمت با نمونه های قبلی ندارد و خرید این سشوار انتخاب بسیار عالی خواهد بود. که از همه نظر مورد تایید می باشد.

 

سشوار حرفه ای پرومکس مدل ۷۸۷۸K

از این نمونه سشوار ۷۸۷۸k به عنوان پرچمدار پرومکس شناخته می شود. این سشوار  ژنراتور تولید یون خود را با پوشش تورمالین که بر روی المنت خود دارد به حد بالایی رسانده و بسیار پرقدرت عمل کرده است. بعد از استفاده از این سشوار موهای شما صاف و درخشان و یکدست خواهد شد. توان موتور این سشوار هم خیلی بالا و در حدود ۲۴۰۰ وات و از نوع موتور Ac است. این سشوار محاسن خیلی زیادی دارد. و در کل تمامی مواردی که معرفی سشوارهای قبلی گفته شد را دارا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *