بهترین بازی های واقعیت مجازی رایگان را کاوش کنید و از آن لذت ببرید

بهترین بازی های واقعیت مجازی

 

واقعیت مجازی (VR) روشی فوق‌العاده فراگیر و جذاب برای تجربه بازی‌ها است. با هدست مناسب می‌توانید به دنیای مجازی منتقل شوید و مکان‌های جدید را کشف کنید، بازی کنید و حتی با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشید. بهترین بخش این است که تعداد زیادی بازی VR رایگان عالی وجود دارد که می توانید بدون خرج کردن یک سکه از آنها لذت ببرید. در اینجا برخی از بهترین بازی های واقعیت مجازی رایگانی که می توانید در حال حاضر دریافت کنید، آورده شده است.

۱. Beat Saber – Beat Saber یک بازی واقعیت مجازی مبتنی بر ریتم است که با دو شمشیر سبک ضربات را کاهش می دهد. این یک بازی فوق‌العاده سرگرم‌کننده و اعتیاد آور است که شما را برای کسب اطلاعات بیشتر برمی‌گرداند.

۲. Rec Room – Rec Room یک بازی اجتماعی واقعیت مجازی است که به شما امکان می دهد فضای مجازی خود را ایجاد و سفارشی کنید. می‌توانید بازی‌های کوچک انجام دهید، با دوستانتان بنشینید و حتی پینت بال بازی کنید.

۳. VRChat – VRChat یک پلتفرم VR اجتماعی است که به شما امکان می دهد با مردم از سراسر جهان ملاقات و تعامل داشته باشید. می توانید دنیاهای جدید را کاوش کنید، به مکالمات بپیوندید و حتی آواتار خود را بسازید.

۴. The Lab – The Lab مجموعه ای از مینی بازی ها و آزمایشات است که توسط Valve ساخته شده است. این یک راه عالی برای کشف امکانات واقعیت مجازی و در عین حال سرگرمی است.

۵. QuiVr – QuiVr یک بازی واقعیت مجازی مبتنی بر تیر و کمان است که شما را وادار به مبارزه با امواج هیولا می کند. این یک راه عالی برای آزمایش مهارت های شما و انجام برخی اقدامات شدید VR است.

۶. Space Pirate Trainer – Space Pirate Trainer یک تیرانداز VR شدید است که شما را مجبور می کند از کشتی خود در برابر امواج دشمنان دفاع کنید. این یک راه عالی برای آزمایش رفلکس های خود و داشتن کمی سرگرمی سریع است.

۷. Arizona Sunshine – Arizona Sunshine یک بازی زنده ماندن زامبی است که در دنیای پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد. شما باید به دنبال منابع بگردید، با انبوهی از زامبی ها مبارزه کنید و از محیط خشن بیابان جان سالم به در ببرید.

۸. رو به جلو – رو به جلو یک سیم کارت واقعی نظامی است که شما را مجبور می کند نقش یک سرباز را در یک میدان جنگ مدرن به عهده بگیرید. شما باید از تاکتیک ها و کار گروهی برای زنده ماندن در آتش سوزی های شدید استفاده کنید.

۹. Job Simulator – Job Simulator یک بازی خنده دار واقعیت مجازی است که شما را وادار می کند تا نقش مشاغل مختلف را در دنیای مجازی بر عهده بگیرید. شما می توانید یک آشپز، یک مکانیک، یک کارمند فروشگاه و موارد دیگر باشید.

۱۰. Tilt Brush – Tilt Brush یک بازی نقاشی سه بعدی است که به شما امکان می دهد در دنیای مجازی هنر خلق کنید. شما می توانید از انواع برس ها و ابزارها برای خلق شاهکار خود استفاده کنید.

۱۱. The Climb – The Climb یک بازی صخره نوردی واقعیت مجازی است که شما را مجبور می کند در محیطی واقع گرایانه از صخره ها و کوه ها بالا برید. برای رسیدن به اوج باید از هوش و چابکی خود استفاده کنید.

۱۲. Elite Dangerous – Elite Dangerous یک بازی اکتشافی و مبارزه ای مبتنی بر فضا است. شما باید کهکشان را کاوش کنید، منابع تجارت کنید و با نیروهای متخاصم مبارزه کنید.

۱۳. Creed: Rise to Glory – Creed: Rise to Glory یک بازی بوکس است که شما را مجبور می کند نقش آدونیس کرید را بر عهده بگیرید. شما باید تمرین کنید، بجنگید و به قله های جهان بوکس صعود کنید.

۱۴. Moss – Moss یک بازی ماجراجویی است که شما را مجبور می کند نقش یک موش کوچک را بر عهده بگیرید. شما باید دنیای جادویی را کشف کنید، معماها را حل کنید و با دشمنان نبرد کنید.

۱۵. Superhot VR – Superhot VR یک تیراندازی اول شخص است که شما را مجبور می کند در دنیای مجازی از گلوله ها طفره بروید و با دشمنان مبارزه کنید. این یک بازی فشرده و اکشن است که شما را در لبه صندلی خود نگه می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *