برترین بازی‌های رایگان رایانه شخصی، PS Plus و Xbox Live Gold را در آوریل ۲۰۲۳

آوریل ۲۰۲۳ نزدیک است و مجموعه جدیدی از بازی‌های رایگان برای مشترکین PC، PlayStation Plus و Xbox Live Gold ارائه می‌شود. چه از طرفداران تیراندازی، بازی های RPG یا چیز دیگری باشید، چیزی برای لذت بردن همه وجود دارد. در اینجا نگاهی به بهترین بازی‌های رایگانی که در آوریل ۲۰۲۳ می‌توان دریافت کرد، است.

کامپیوتر

برای گیمرهای رایانه شخصی، آوریل ۲۰۲۳ دو بازی رایگان عالی را به ارمغان می آورد. اولین بازی تیراندازی اول شخص کلاسیک، Half-Life 2 است. این بازی کلاسیک Valve برای هر طرفدار این ژانر ضروری است و به صورت رایگان در Steam در دسترس است. دومین بازی رایگان برای گیمرهای رایانه شخصی، بازی اکشن ماجراجویی، Tomb Raider است. این راه‌اندازی مجدد سری کلاسیک در سال ۲۰۱۳ راهی عالی برای تجربه ماجراجویی‌های لارا کرافت برای اولین بار است.

پلی استیشن پلاس

مشترکین پلی استیشن پلاس مجموعه‌ای عالی از بازی‌های رایگان را برای انتخاب در آوریل ۲۰۲۳ دارند. اول بازی اکشن ماجراجویی، Uncharted 4: A Thief’s End است. این عنوان که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته از Naughty Dog برای هر طرفدار سری بازی ضروری است. دومین بازی رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس، بازی RPG جهان باز، The Witcher 3: Wild Hunt است. این بازی عظیم از CD Projekt Red راهی عالی برای تجربه دنیای The Witcher است.

Xbox Live Gold

مشترکین Xbox Live Gold دو بازی رایگان عالی برای انتخاب در آوریل ۲۰۲۳ دارند. اولین بازی تیراندازی اول شخص کلاسیک، Halo 3 است. این بازی کلاسیک از Bungie برای هر طرفدار این مجموعه ضروری است. دومین بازی رایگان برای مشترکین Xbox Live Gold، بازی اکشن ماجراجویی Gears of War 4 است. این عنوان ۲۰۱۶ از The Coalition راهی عالی برای تجربه دنیای Gears of War است.

مهم نیست که به دنبال چه نوع بازی هستید، در آوریل ۲۰۲۳ چیزی برای لذت بردن همه وجود دارد. چه طرفدار شوتر، بازی های RPG یا چیز دیگری باشید، مجموعه ای عالی از بازی های رایگان وجود دارد که می توانید برای رایانه شخصی ادعا کنید. مشترکین پلی استیشن پلاس و Xbox Live Gold. بنابراین فرصت را از دست ندهید و مطمئن شوید که بازی های رایگان خود را در آوریل ۲۰۲۳ درخواست کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *