مایکروسافت آپلود بازی ایکس باکس در توییتر را غیرفعال می کند

مایکروسافت اخیراً اعلام کرده است که آپلود بازی ایکس باکس در توییتر را خاموش می کند. این ویژگی به گیمرها اجازه می داد تا تجربیات بازی خود را با دوستان و دنبال کنندگان خود در توییتر به اشتراک بگذارند.

ویژگی Xbox Game Upload to Twitter برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ معرفی شد و به گیمرها این امکان را می داد تا تجربیات بازی خود را با دوستان و دنبال کنندگان خود در توییتر به اشتراک بگذارند. این ویژگی به گیمرها این امکان را می داد تا اسکرین شات ها و کلیپ های جلسات بازی خود را مستقیماً در توییتر آپلود کنند.

با این حال، مایکروسافت اکنون تصمیم گرفته است که این ویژگی را به دلیل عدم استفاده از آن خاموش کند. مایکروسافت اعلام کرده است که از این ویژگی آنطور که آنها انتظار داشتند استفاده نمی شود و بنابراین تصمیم گرفته اند آن را خاموش کنند.

تصمیم برای خاموش کردن این ویژگی با ناامیدی برخی از گیمرها مواجه شده است که از این ویژگی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات بازی خود با دوستان و دنبال کنندگان خود در توییتر استفاده می کردند.

مایکروسافت اعلام کرده است که به دنبال راه های دیگری است تا به گیمرها اجازه دهد تجربیات بازی خود را با دوستان و دنبال کنندگان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

 

 

We have put the translation of the above text in English here

Microsoft has recently announced that it is switching off the Xbox Game Upload to Twitter function. This feature allowed gamers to share their gaming experiences with their friends and followers on Twitter. The Xbox Game Upload to Twitter feature was first introduced in 2015 and allowed gamers to share their gaming experiences with their friends and followers on Twitter. The feature allowed gamers to upload screenshots and clips of their gaming sessions directly to Twitter. However, Microsoft has now decided to switch off the feature due to a lack of usage. Microsoft has stated that the feature was not being used as much as they had hoped and so they have decided to switch it off. The decision to switch off the feature has been met with disappointment from some gamers who had been using the feature to share their gaming experiences with their friends and followers on Twitter. Microsoft has stated that they are looking into other ways to allow gamers to share their gaming experiences with their friends and followers on social media. This news will be of interest to gamers who had been using the Xbox Game Upload to Twitter feature to share their gaming experiences with their friends and followers on Twitter.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *