وضعیت پلی استیشن: تمام نکات برجسته ای که باید ببینید

سونی اولین رویداد State of Play خود را در ۲۵ مارس ۲۰۱۹ برگزار کرد و اعلامیه‌ها، بازی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید پلتفرم پلی‌استیشن ۴ را به نمایش گذاشت. این رویداد طیف وسیعی از به‌روزرسانی‌های جدید هیجان‌انگیز را از عناوین AAA آینده گرفته تا بازی‌های مستقل و همچنین به‌روزرسانی‌های مربوط به عناوین آینده پلی‌استیشن VR را به نمایش گذاشت.

از مهم‌ترین نکات این رویداد می‌توان به تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار Days Gone و همچنین اطلاعات جدیدی در مورد بازسازی آینده بازی کلاسیک MediEvil اشاره کرد. طرفداران همچنین با تریلر جدیدی از دنباله‌ی جدید بازی فوق‌العاده No Man’s Sky با عنوان Beyond پذیرفته شدند.

از دیگر نکات مهم این رویداد می توان به معرفی بازی جدید Death Stranding، رونمایی از بازی جدیدی به نام Concrete Genie و تریلر جدیدی از بازی آینده Dreams اشاره کرد. طرفداران همچنین با تریلر جدیدی از بازی آینده PlayStation VR Blood & Truth پذیرایی کردند.

این رویداد همچنین شاهد معرفی یک بازی جدید به نام Journey to the Savage Planet و همچنین تریلر جدیدی از بازی اکشن ماجراجویی Control بود. این رویداد همچنین شامل معرفی بازی جدیدی از توسعه دهنده Supermassive Games به نام Man of Medan بود.

علاوه بر این، سونی همچنین به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای بازی‌های موجود پلی‌استیشن ۴ مانند God of War، MLB The Show 19 و The Last of Us Part II اعلام کرد. و همچنین به‌روزرسانی‌های بازی‌های آینده مانند Dreams، Death Stranding و Days Gone.

به طور کلی، رویداد State of Play به طرفداران پلی‌استیشن نگاهی عالی به برخی از عناوین و به‌روزرسانی‌های آتی که برای پلتفرم پلی‌استیشن می‌آیند، ارائه کرد. با عناوینی مانند Days Gone، MediEvil، No Man’s Sky: Beyond، Death Stranding و Concrete Genie، طرفداران منتظر چیزهای زیادی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *